Business Art de Luxe

Rozwiązania dla firm i przedsiębiorców. Fotografia, marketing, social media, organizacja eventów czy home staging. Sprawdź teraz naszą pełną ofertę.

Reklama Social Media

REKLAMA SOCIAL MEDIA

Social Media to dziś nie tylko reklama, ale też i budowa więzi użytkowników z marką lub produktem. W ramach współpracy realizujemy kompleksowe usługi w zakresie efektywnego prowadzenia obsługi na portalach społecznościowych i blogach. Podejmujemy się takich zadań jak:

  • stworzenie od podstaw profili na portalach społecznościowych i blogów;
  • prowadzenie kont w mediach społecznościowych i tematycznych blogów;
  • promowanie marki i produktów;
  • kampanie marketingowe w Social Media;
  • budowanie relacji z Klientem;

Tworzenie profili na portalach:

Wizerunek firmy na portalu powinien być spójny z jej działalnością i dotychczasowym brandingiem. Jest to bowiem skuteczna reklama w Internecie.  Przy tworzeniu fanpage`y, kont społecznościowych i bloga zwracamy uwagę na spójność wizerunkową przedsiębiorstwa, jego asortyment, zasięg działania i dotychczasowe sukcesy.

Stworzenie konta w mediach społecznościowych jest pierwszym krokiem do skutecznej reklamy Twojej firmy w Internecie. Tworząc konto w Social Mediach zapewniamy profesjonalną obróbkę graficzną i unikatowe treści, a także spójny z wartościami firmy design profilu.

Prowadzenie fanpage:

By zapewnić sobie korzyści z posiadania profilu w mediach społecznościowych warto jest aktywnie brać udział w życiu portali. Nic tak nie buduje więzi z Klientem jak aktywna obecność przedsiębiorstwa w podstawowych mediach.

W ramach obsługi profili w Social Mediach zajmujemy się tworzeniem i zamieszczaniem unikatowych tekstów wraz z efektowną oprawą graficzną na portalach społecznościowych. Częstotliwość wpisów dopasujemy do potrzeb i oczekiwań zarówno przedsiębiorstwa jak i fanów profilu, tak by wykorzystać wszystkie możliwe sposoby reklamy. Opracujemy i obsłużymy promocje oraz konkursy dla fanów profilu nie zajmując cennego Twojego czasu.

Promowanie marki i produktu:

Profil na takich portalach jak Facebook, Instagram czy Linkedn to doskonała do wykorzystania  przestrzeń reklamowa. Mając do dyspozycji opiniotwórcze profile w mediach społecznościowych i aktywnego bloga skupiającego kilka tysięcy czytelników chętnie zareklamujemy Twoją markę, produkt lub usługę. Zasugerujemy formę reklamy i umieścimy ją na stronach www, tak by promocja marki i produktu w Internecie była efektywna i przyniosła oczekiwany efekt.

Kampanie marketingowe w Social Mediach:

Social Media to doskonałe miejsce na pozyskanie klientów dla firmy. Właściwie przeprowadzona kampania adresowana do potencjalnie zainteresowanych użytkowników portalu przynosi satysfakcjonujące efekty bez ogromnych nakładów na reklamę.

Jesteśmy gotowi wzmocnić wizerunek Twojej firmy w Social Mediach. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu prowadzimy spersonalizowane i indywidualne kampanie marketingowe dla firm. Pozyskujemy w ten sposób wielu aktywnych Klientów, co przekłada się na zysk z działalności.

Budowanie relacji z Klientem:

Wykorzystując naturalny potencjał mediów społecznościowych warto budować naturalną więź między potencjalnymi Klientami a Twoją marką. Aktywna komunikacja internetowa i angażowanie użytkowników do wyrażania opinii jest świetnym sposobem na wzmocnienie wizerunku w sieci i stworzenie fanów marki. Aktywność tej grupy Klientów przekłada się także na marketing szeptany, dzięki czemu Twoja marka w naturalny sposób przenika do Internetu. Prowadząc konwersację z potencjalnymi Klientami i fanami Twojej marki spowodujemy, że pozytywne opinie na temat Twojej firmy znajdą się nie tylko w mediach społecznościowych.

 

 

Następny Post

Poprzedni Post

Zostaw opinię

Instagram / Facebook / © Business Art de Luxe - Twoje pomysły kreowane z pasją

Scroll Up