Business Art de Luxe

Rozwiązania dla firm i przedsiębiorców. Fotografia, marketing, social media, organizacja eventów czy home staging. Sprawdź teraz naszą pełną ofertę.

Marketing

MARKETING:

Zaistnieć w Internecie to nie problem. Gorzej, kiedy chcemy być naprawdę widoczni dla Klientów, a nasze reklamy mają przynosić efekt przekładający się na sprzedaż. We współpracy z nami nie tylko osiągniesz satysfakcjonującą pozycję w wyszukiwarkach.

Zaproponujemy i przeprowadzimy dla Twojej firmy efektywną kampanię, która w krótkim czasie pozwoli dotrzeć do szerokiego grona fanów Twojej marki i nowych Klientów.  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • kompleksowe kampanie e-marketingowe,
  • efektywne pozycjonowanie w wyszukiwarkach,
  • skuteczne kampanie Google AdWords i analityka internetowa Google Analytics,
  • wynajem powierzchnie reklamowej na stronach WWW,
  • wywiady eksperckie, artykułu i posty sponsorowane,
  • katalogi, prezentacje, poradniki oraz e-booki tematyczne,
  • kampanie mailingowe.

Kompleksowe kampanie marketingowe:

Kampanie marketingowe to nie tylko reklama mająca na celu zwiększenie wyników sprzedaży. Nasze propozycje opierają się na indywidualnym podejściu do zagadnienia, stworzeniu skutecznej i efektywnej kampanii promującej zarówno markę jak i produkt, a także poszukiwaniach i pozyskiwaniu Klientów, którzy jeszcze nie korzystali z usług firmy.

Kompleksowość w naszym wydaniu to działanie od podstaw aż do satysfakcjonujących Klienta wyników. Gwarantujemy kampanie oparte o najnowsze trendy w marketingu oraz pełną oprawę graficzną i tekstową, dzięki czemu zwiększamy rozpoznawalność marki i produktu wśród użytkowników Internetu.

Efektywne pozycjonowanie w wyszukiwarkach Internetowych:

Widoczność w Internecie powinna wiązać się z obecnością na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach. Użytkownicy poszukujący produktu lub kontaktu z firmą poprzestają jednak na wyświetleniu pierwszych stron wyników wyszukiwania i wybraniu spośród nich interesującego ich zagadnienia. Efektywne pozycjonowanie w wyszukiwarkach Internetowych to usługa, dzięki której po wpisaniu właściwej frazy link do Twojej strony znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce.

Przeprowadzimy audyt SEO i dokonamy optymalizacji treści Twojej strony by była bardziej atrakcyjna dla wyszukiwarek. W ramach współpracy zajmiemy się także zdobywaniem linków dla Twojej strony, co w krótkim czasie pozwoli zdobyć wysokie pozycje w wyszukiwarkach Internetowych.

Wynajem powierzchni reklamowych na stronach WWW:

To jedna z najstarszych, ale i niezawodna do dziś forma reklamy w Internecie. Własne logo, czy reklama produktu na stronie WWW podmiotów powiązanych z działalnością firmy może przynieść wiele wymiernych korzyści.

W ramach współpracy oferujemy możliwość najmu powierzchni reklamowej na aktywnych stronach tematycznych i poczytnych blogach Internetowych. Kampanie reklamowe przeprowadzamy na podstawie wywiadu, którego celem jest dopasowanie optymalnej formy i miejsca promocji. Zapewniamy profesjonalną oprawę graficzną dla wykonywanych zleceń.

Katalogi, poradniki oraz e-booki tematyczne:

Niejednokrotnie kampanie sprzedażowe przeprowadzane w firmie składają się z dwóch etapów, z których pierwszym jest przekonanie Klienta do zakupu, a drugim sam proces sprzedaży. W sytuacjach kiedy decydujemy się na przeprowadzenie kampanii informacyjno – sprzedażowych często potrzebne są dodatkowe materiały w formie katalogów, prezentacji ofertowej lub fachowego poradnika.

We współpracy przy rozbudowanych kampaniach sprzedażowych współpraca z nami przyniesie korzyść w postaci wszelkich potrzebnych materiałów ofertowych, które przygotowane zostaną w formie spójnej z dotychczasową w firmie. Przygotujemy fachowe poradniki, a także wszelkiego rodzaju prezentacje i e-booki, które można potraktować jako efektywne i zarazem efektowne materiały wspomagające sprzedaż. 

Kampanie mailingowe:

Kampanie mailingowe to bardzo popularne narzędzie marketingu internetowego. Wysoki poziom dbałości o Klientów, z którymi firma już miała kontakt, ale też i skuteczny sposób na pozyskiwanie nowych zainteresowanych czyni z mailingu skuteczną formę obsługi i dbałości o Klienta. Dzięki właściwej obsłudze kampanii Twoi Klienci będą mieć aktualną wiedzę o produktach firmy oraz wszelkich promocjach i  rabatach. To kolejny krok do budowania lojalnego grona fanów marki lub produktu ceniących sobie bieżący kontakt z firmą i dostęp do aktualności.

Zapewnimy profesjonalną obsługę kampanii mailingowych Twojej firmy. Gwarantujemy graficzne przygotowanie projektu oraz wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i trendów marketingowych. W ramach współpracy zajmiemy się nie tylko obsługą mailingową, ale też pozyskiwaniem osób zainteresowanych Twoją firmą lub produktem.

 

 

Następny Post

Poprzedni Post

Zostaw opinię

Instagram / Facebook / © Business Art de Luxe - Twoje pomysły kreowane z pasją

Scroll Up