Business Art de Luxe

Rozwiązania dla firm i przedsiębiorców. Fotografia, marketing, social media, organizacja eventów czy home staging. Sprawdź teraz naszą pełną ofertę.

Fotografia

FOTOGRAFIA

Realizujemy wszelkie sesje zdjęciowe, zarówno w studio fotograficznym jak i fotografie plenerowe.

Do dyspozycji mamy wysokiej jakości sprzęt i wysokie kwalifikacje poparte wieloletnim doświadczeniem. Chętnie podejmujemy współpracę w zakresach:

  • Fotografia reklamowa i produktowa – sesje i pojedyncze zdjęcia do katalogów, e-sklepów, na strony www;
  • Fotografia architektury – zdjęcia nieruchomości, fotografia architektury i wnętrz;
  • Fotografia biznesowa – zdjęcia z imprez firmowych, ważnych wydarzeń;
  • Fotografia żywności – zdjęcia gotowych potraw, przygotowanie
    i aranżacja produktów.

Fotografia reklamowa:

Fotografia produktów jest najpopularniejszą w promocji niewielkich produktów. Zwracamy uwagę na jednolite tło
i atrakcyjne ujęcie.
W ujęciach reklamowych eksponujemy cechy produktu podkreślając wyróżniające go cechy i dbając o atrakcyjną aranżację.

Zdjęcia produktów i fotografie reklamowe najczęściej wykorzystuje się do katalogów, gazetek promocyjnych, na opakowania, strony www i e-sklepów. Znajdziemy je także ba billboardach, plakatach i ulotkach.

profesjonalna, fotografia, reklamowa, architektury, biznesowa, zywnosci, sesja zdjeciowa

Fotografia architektury:

Fotografia architektury i wnętrz to najkrótsza droga by ukazać zarówno piękno, estetykę jak i nowoczesność obiektu. Korzystają z niej głównie developerzy, agencje nieruchomości, jak również producenci elementów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz.

Wykonując zdjęcia nieruchomości zwracamy uwagę na elementy przyciągające uwagę i podnoszące walory obiektu. Dzięki właściwemu oświetleniu i preferowanemu do takich zdjęć sprzętowi wykonane przez nas zdjęcia będą świetnie nadawały się do katalogów ofertowych, pism branżowych i na strony www.

profesjonalna, fotografia, reklamowa, architektury, biznesowa, zywnosci, sesja zdjeciowa

Fotografia biznesowa:

Fotografia biznesowa przydatna jest zawsze tam, gdzie wizerunek pracowników ma wpływ na postrzeganie firmy na rynku. To także świetny sposób na uwiecznienie ważnych dla przedsiębiorstwa wydarzeń czy imprez firmowych.

Podczas sesji fotografii biznesowej zwracamy szczególną uwagę na efekt wizerunkowy, jaki zarządzający przedsiębiorstwem chcą uzyskać. Przygotowujemy optymalną aranżację tak by wykonane zdjęcia były jedną z najlepszych pamiątek w kronice firmy.

profesjonalna, fotografia, reklamowa, architektury, biznesowa, zywnosci, sesja zdjeciowa

Fotografia żywności:

Fotografia żywności i potraw smakoszom potrafi więcej powiedzieć niż najlepszy nawet opis. Dzięki starannemu dobraniu dodatków
i odpowiedniego tła fotografowane potrawy z pewnością wzbudzą apetyt Klientów. Sesje przygotowujemy we własnym atelier lub we wskazanej lokalizacji.

Tego typu zdjęcia doskonale nadają się do menu restauracji, kartach dań, reklam i pism branżowych. Będą też świetną zawartością strony www związanej tematycznie z żywnością oraz usługami restauracyjnymi i gastronomicznymi. 

Następny Post

Poprzedni Post

Zostaw opinię

Instagram / Facebook / © Business Art de Luxe - Twoje pomysły kreowane z pasją

Scroll Up