Business Art de Luxe

Rozwiązania dla firm i przedsiębiorców. Fotografia, marketing, social media, organizacja eventów czy home staging. Sprawdź teraz naszą pełną ofertę.

Eventy

Organizacja eventów i konferencji to doskonała metoda promocji przedsiębiorstwa, jak również okazja do spotkania z Klientami i inwestorami. Różnorodne spotkania integracyjne i imprezy firmowe są natomiast skuteczną metodą motywowania pracowników.
Zorganizujemy dla firm:
• eventy promocyjne i konferencje tematyczne,
• zjazdy i spotkania integracyjne dla pracowników firm,
• imprezy plenerowe.

Eventy promocyjne i konferencje:

Odpowiednia forma eventu jest podstawą właściwego odbioru przekazów, które towarzyszą imprezie. Po wstępnej analizie celów i oczekiwanego przebiegu wydarzenia przedstawimy propozycję, która na długo zapadnie w pamięć uczestnikom. Indywidualny dobór atrakcji, oryginalny catering, nietuzinkowe przestrzenie i znani prowadzący z pewnością znajdą uznanie w oczach zaproszonych na wydarzenie osób.
Organizując eventy i konferencje firmowe zapewnimy odpowiednią lokalizację wydarzenia. Dopasujemy właściwe menu i zorganizujemy catering. Zajmiemy się kompleksową organizacją imprezy dbając o wszystkie związane z tym szczegóły.

Zjazdy i spotkania integracyjne dla pracowników firm

Wyjazdy integracyjne i zjazdy firmowe są doskonałą okazją, którą można połączyć z ważnym wydarzeniem w przedsiębiorstwie. To także forma motywowania i zacieśniania współpracy pomiędzy pracownikami z różnych lokalizacji, a także okazja do podjęcia szerszej współpracy z dotychczasowymi i potencjalnymi Klientami. Okoliczności wydarzenia mają zatem duży wpływ na postrzeganie jej przez zaproszonych uczestników.
Powierzając nam organizację spotkania integracyjnego należy spodziewać się kompleksowych rozwiązań związanych z wydarzeniem. Począwszy od propozycji najdogodniejszych lokalizacji, poprzez zapewnienie atrakcji i cateringu po organizację transportu.

Imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe odbywają się najczęściej przy okazji promocji marki lub produktu. Tego typu wydarzenia są najczęściej masowymi, co oznacza dużą ilość potencjalnych uczestników imprezy. Ważne przy tym jest zapewnienie właściwej organizacji, dopasowanie lokalizacji i atrakcji, które znajdą się w planie wydarzenia.
Współpraca w zakresie organizacji imprez plenerowych wyróżnia się z naszej strony dużą ilością pytań, które musimy zadać by w pełni oddać zamysł jej organizatora. Zapewniamy przy tym kompleksową organizację wydarzenia, obsługę i atrakcje dla uczestników ustalane indywidualnie.

Następny Post

Poprzedni Post

Zostaw opinię

Instagram / Facebook / © Business Art de Luxe - Twoje pomysły kreowane z pasją

Scroll Up